ПРО АРХІВ

Відкритий архів українського медіа-арту (ВАУМА) створений з метою збереження та популяризації українського медіа-мистецтва (відеоарт, відеоінсталяції, нет-арт, інтерактивні інсталяції, саунд-арт, медіа-активізм тощо), а також інформації про нього.

Робота над архівом почалася 2008 року як незалежна дослідницька ініціатива, яка надалі об'єднала зусилля українських кураторів та дослідників, насамперед Яніни Пруденко, а також Олександра Соловйова, Богдана Шумиловича, Мирослава Кульчицького та недержавних організацій: Фундації ЦСМ, КГО «Тотем» та інших, матеріали яких поповнили ВАУМА.

Діяльність архіву ведеться через ГО «ДзиґаМедіаЛаб». 2014 року завдяки отриманому спільно з Національним центром Олександра Довженка гранту за програмою «i3 - Ідея, імпульс, інновація» вдалося почати створення сайту для ВАУМА.

Сайт архіву постійно перебуває у стадії поповнення новими матеріалами і творами, відповідно до часу їх офіційної передачі та опрацювання.

 

Подяка за розробку логотипу - Школі візуальних комунікацій.

Подяка за допомогу при опрацюванні матеріалів для архіву - волонтерам: Євгенію Казаку, Олегові й Ользі Оленєвим та студентам Інституту філософської освіти і науки НПУ ім. М. Драгоманова.

Наша команда
Яніна Пруденко
Яніна
Пруденко
Куратор
Антон Лапов
Антон
Лапов
дослідник
Контакти